PokeVision: Czyli jak łatwo złapać rzadkie Pokemony

2016-07-26 20:49:40 (ost. akt: 2016-07-26 21:10:06)

Gry online

 • Goodgame Empire

  Goodgame Empire

  Goodgame Empire to wyśmienita gra strategiczna przygotowana przez GoodGame Studio. Zbuduj własny zamek, stwórz potężną armię i stocz epicką walkę z innymi graczami na dynamicznej mapie świata. Zmiażdż...

 • Goodgame Big Farm

  Goodgame Big Farm

  Wujek George zostawił Ci swoją farmę, niestety w kiepskim stanie. Używając swoich zdolności biznesowych i pomocy sąsiadów, rodziny i przyjaciół możesz zmienić zapuszczone podwórze w piękną i znów prosperującą...

 • Goodgame Poker

  Goodgame Poker

  Goodgame Poker to zupełnie nowe doświadczenie dla graczy. Goodgame Poker łączy wszystkie strategie, umiejętności i frajdę Texas Hold’em z dopasowanymi awatarami i nowym świeżym współczesnym stylem. Zwiększaj...

 • Shadow Kings - The Dark Ages

  Shadow Kings - The Dark Ages

  Zbuduj własne miasto i dbaj o jego mieszkańców! Rozwijaj gospodarkę, zawieraj traktaty handlowe, szukaj nowych zasobów. Pamiętaj, że rosnąca metropolia to łakomy kąsek dla orków, goblinów i troli – broń...

Fragment nagrania "Discover Pokémon in the Real World with Pokémon GO!"

Fragment nagrania "Discover Pokémon in the Real World with Pokémon GO!"

Autor zdjęcia: The Official Pokémon Channel/YouTube

Podziel się:

Snujesz się po mieście szukając konkretnych Pokemonów? Mimo wskazówek z internetu i porad znajomych nie udaje Ci się znaleźć tych wyjątkowo rzadkich? Pomocna może okazać się kolejna wirtualna mapka PokeVision.

W sieci aż roi się od wszelkiego rodzaju poradników, forów i grup, które proponują mapy występowania poszczególnych Pokemonów. Jednak nie zawsze, mimo udania się we wskazane miejsce i spełnienia wszystkich opisanych wymagań i kilkugodzinnego wyczekiwania, udaje się złapać upatrzonego stworka.

Po prostu w danym momencie nie pojawił się w pobliżu naszej lokalizacji. Dlatego by uniknąć podobnych problemów i zawodu, stworzono nową wirtualną mapę występowania Pokemonów.

PokeVison, bo o niej mowa, umożliwia namierzenie lokalizacji poszczególnych Pokemonów i dodatkowo prezentuje czas, po którym zniknie on z danego miejsca.

Dla przykładu prezentujemy Wam rozlokowanie "kapsułkowych zdobyczy" na olsztyńskiej starówce:


Warto jednak zaznaczyć, że wizja udostępniona przez aplikację nie pokaże Wam Pokemonów, które pojawiły się dzięki wykorzystaniu Lure Module czy Incense. Więcej informacji znajdziecie na POKÉVISION.com.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. rowerowy dziadek #2034236 | 109.241.*.* 26 lip 2016 22:56

  Chyba się zestarzałem! Jak wnuk przyjeżdża do mnie w odwiedziny to wcześniej jadę do lasu i chowam w różnych miejscach małe niespodzianki! Wnuk dostaje mapę i busolę i szuka prezentów! Nauczyłem wnuka co to jest azymut na mapie i jak znaleźć niespodziankę. Taką prawdziwą a nie wirtualną. Bardzo lubimy tę zabawę!

  Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz