Zobacz nowy zwiastun Assetto Corsa

2016-07-07 18:11:35 (ost. akt: 2016-07-07 18:27:53)

Gry online

 • Goodgame Empire

  Goodgame Empire

  Goodgame Empire to wyśmienita gra strategiczna przygotowana przez GoodGame Studio. Zbuduj własny zamek, stwórz potężną armię i stocz epicką walkę z innymi graczami na dynamicznej mapie świata. Zmiażdż...

 • Goodgame Big Farm

  Goodgame Big Farm

  Wujek George zostawił Ci swoją farmę, niestety w kiepskim stanie. Używając swoich zdolności biznesowych i pomocy sąsiadów, rodziny i przyjaciół możesz zmienić zapuszczone podwórze w piękną i znów prosperującą...

 • Goodgame Poker

  Goodgame Poker

  Goodgame Poker to zupełnie nowe doświadczenie dla graczy. Goodgame Poker łączy wszystkie strategie, umiejętności i frajdę Texas Hold’em z dopasowanymi awatarami i nowym świeżym współczesnym stylem. Zwiększaj...

 • Shadow Kings - The Dark Ages

  Shadow Kings - The Dark Ages

  Zbuduj własne miasto i dbaj o jego mieszkańców! Rozwijaj gospodarkę, zawieraj traktaty handlowe, szukaj nowych zasobów. Pamiętaj, że rosnąca metropolia to łakomy kąsek dla orków, goblinów i troli – broń...

Fragment filmu "Assetto Corsa - Legendary Tracks - efekty laserowego skanu!"

Fragment filmu "Assetto Corsa - Legendary Tracks - efekty laserowego skanu!"

Autor zdjęcia: Techland Wydawnictwo/YouTube

Podziel się:

Dziś (7 lipca) w sieci pojawił się nowy zwiastun do gry Assetto Corsa. "Legendary Tracks", taką nazwę nosi nagranie, skupia się na przedstawieniu tras, które będą arenami zmagań wszystkich kierowców.

Głównym celem Kunos Simulazioni, było stworzenie jak najbardziej realistycznego symulatora wyścigów, w którym do perfekcji dopracowane są nie tylko dostępne auta, ale i trasy po których będziemy się ścigać.


- Laserowa precyzja skanowania wykorzystana przez deweloperów bardzo dokładnie oddaje wszystkie wyboje, nierówności i spadki występujące na torach. Są one wierną kopią swoich rzeczywistych odpowiedników - mówi Anna Łada-Grodzicka, Manager ds. PR Wydawnictwa Techland. - Ta dokładność wraz z zaawansowanym modelem fizyki Assetto Corsa gwarantuje niesamowite doświadczenia płynące z jazdy, które zacierają granicę między wirtualnymi a prawdziwymi wyścigami - dodaje.

Gracze będą mieli do dyspozycji 15 torów w 24 konfiguracjach. Wśród nich znalazły się m.in. Monza, Silverstone oraz Barcelona. Jak podaje Techland, w grze zaimplementowano także symulację pory dnia, temperatury panujące na torze podczas wyścigu, oraz ślady opon.

Assetto Corsa będzie dostępne również w limitowanej edycji premierowej - Prestige Edition. Znajdzie się w nim bonus w postaci 9 wyjątkowych aut. Specjalne wydanie nie będzie różniło się ceną od wydania standardowego, czyli 219,90 zł. Niestety ich ilość jest ograniczona.


Przypominamy, że premierę Asseto Corsa przewidziano na 26 sierpnia. Gra będzie dostępna w polskiej wersji kinowej, na platformie PlayStation 4 oraz Xbox One.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB