Ciekawe aplikacje: Google Zdjęcia

2016-05-17 15:06:16 (ost. akt: 2016-05-17 16:08:26)

Gry online

 • Goodgame Empire

  Goodgame Empire

  Goodgame Empire to wyśmienita gra strategiczna przygotowana przez GoodGame Studio. Zbuduj własny zamek, stwórz potężną armię i stocz epicką walkę z innymi graczami na dynamicznej mapie świata. Zmiażdż...

 • Goodgame Big Farm

  Goodgame Big Farm

  Wujek George zostawił Ci swoją farmę, niestety w kiepskim stanie. Używając swoich zdolności biznesowych i pomocy sąsiadów, rodziny i przyjaciół możesz zmienić zapuszczone podwórze w piękną i znów prosperującą...

 • Goodgame Poker

  Goodgame Poker

  Goodgame Poker to zupełnie nowe doświadczenie dla graczy. Goodgame Poker łączy wszystkie strategie, umiejętności i frajdę Texas Hold’em z dopasowanymi awatarami i nowym świeżym współczesnym stylem. Zwiększaj...

 • Shadow Kings - The Dark Ages

  Shadow Kings - The Dark Ages

  Zbuduj własne miasto i dbaj o jego mieszkańców! Rozwijaj gospodarkę, zawieraj traktaty handlowe, szukaj nowych zasobów. Pamiętaj, że rosnąca metropolia to łakomy kąsek dla orków, goblinów i troli – broń...

Autor zdjęcia: ad

Podziel się:

Od ponad dwóch lat na urządzenia mobilne dostępna jest aplikacja Google Zdjęcia, która w bajecznie prosty sposób pomaga w zarządzaniu, obróbce i udostępnianiu mediów na naszym urządzaniu. Ostatnio apka doczekała się ciekawych aktualizacji. Jakich?

Zdjęcia Google to miejsce na wszystkie fotografie i filmy, gdzie je automatycznie uporządkujesz, skatalogujesz i wyretuszujesz. Wszelkie zdjęcia można wyszukiwać według miejsc i obiektów, które się na nich znajdują. Nie potrzeba już do tego żadnych tagów!


Nie trzeba martwić się już tym, że nasze zdjęcia może pochłonąć przypadkowy powrót do ustawień fabrycznych. Google Zdjęcia tworzy automatycznie kopię zapasową mediów w chmurze, która w każdym momencie może zostać przywrócona, a dostęp do mediów będziemy mieli z każdego urządzenia.

Mówiąc o aplikacji Google Zdjęcia trzeba koniecznie wspomnieć o bardzo prostej funkcji edycji zdjęć, tworzenia kolaży czy animacji. Wszystkie stworzone przez nas albumy możemy równie sprawnie udostępnić, podzielić się nimi ze znajomymi czy też obejrzeć na telewizorze przy pomocy Chromecasta.


Ostatnio aplikacja dostała nowy, ulepszony pasek wyszukiwania, który po dotknięciu podpowiada m.in. rodzaje obrazów, jakie mamy w bibliotece czy miejsca, w których robiliśmy zdjęcia. Ponadto można teraz dowolnie edytować automatycznie tworzone filmy, samodzielnie wybierając do nich zdjęcia, wideo lub muzykę.


Udostępnianie za pomocą Google Zdjęcia też stało się ciekawsze. Od niedawna aplikacja została wzbogacona o możliwość dodawania komentarzy do zdjęć w albumach udostępnionych, oraz łatwiejsze dobieranie odpowiednich zdjęć, które chcemy dodać do tych albumów.

Google Zdjęcia jest dostępny na iOS i Androida w wersji 4.0 i nowszej. Do tej pory na drugi z tych systemów, pobrano go prawie 4 miliony razy.

Źródło: Google Polska / oprac. ad