War Thunder – Thunder League wchodzi w fazę play-off. Pula nagród 40 tys. dolarów

2016-01-21 16:04:12 (ost. akt: 2016-01-21 16:16:39)

Gry online

 • Goodgame Empire

  Goodgame Empire

  Goodgame Empire to wyśmienita gra strategiczna przygotowana przez GoodGame Studio. Zbuduj własny zamek, stwórz potężną armię i stocz epicką walkę z innymi graczami na dynamicznej mapie świata. Zmiażdż...

 • Goodgame Big Farm

  Goodgame Big Farm

  Wujek George zostawił Ci swoją farmę, niestety w kiepskim stanie. Używając swoich zdolności biznesowych i pomocy sąsiadów, rodziny i przyjaciół możesz zmienić zapuszczone podwórze w piękną i znów prosperującą...

 • Goodgame Poker

  Goodgame Poker

  Goodgame Poker to zupełnie nowe doświadczenie dla graczy. Goodgame Poker łączy wszystkie strategie, umiejętności i frajdę Texas Hold’em z dopasowanymi awatarami i nowym świeżym współczesnym stylem. Zwiększaj...

 • Shadow Kings - The Dark Ages

  Shadow Kings - The Dark Ages

  Zbuduj własne miasto i dbaj o jego mieszkańców! Rozwijaj gospodarkę, zawieraj traktaty handlowe, szukaj nowych zasobów. Pamiętaj, że rosnąca metropolia to łakomy kąsek dla orków, goblinów i troli – broń...

Autor zdjęcia: materiały prasowe War Thunder

Podziel się:

Według informacji opublikowanych przez Gaijin Entertainment, e-sportowe rozgrywki War Thunder, Thunder League (rozpoczęte w ostatnich dniach grudnia ubiegłego roku), weszły w fazę play-off. Od teraz zawodnicy oraz fani mogą zwiększyć pulę nagród mistrzostw, która obecnie osiągnęła pułap 40 000 dolarów.

Pierwszy sezon Thunder League rozpoczął się od profesjonalnych, międzynarodowych mistrzostw, w których udział bierze 10 zespołów z Rosji, Europy i USA. Obecnie osiem najlepszych drużyn rozpoczyna fazę play-off. Turniej składa się z walk w pojazdach naziemnych i samolotach, a rozgrywany jest w specjalnym trybie, stworzonym do e-sportowych zmagań.

Każdy gracz War Thunder może także kupić Nieśmiertelniki Thunder League, które oferują różne bonusy i unikalnej zawartości w grze. Na przykład, posiadacze Nieśmiertelnika mogą zdobyć wyposażenie, wykonując specjalne zadania drużyn, biorących udział w turnieju. Dzięki temu w ręce graczy może wpaść kamuflaż danego zespołu oraz unikalny pojazd, w tym lekki czołg M-24 Chaffee oraz myśliwiec P51-A Mustang.

25% wpływów z Nieśmiertelników zostanie przekazanych do ogólnej puli nagród. Za każdym razem, kiedy kwota przekroczą określony pułap (10 000 dolarów, 15 000 dolarów, itd.), gracze otrzymają nowe nagrody. Obecnie zebrane środki wynoszą 40 000 dolarów. Osiągnięcie kolejnego pułapu (50 tys.dolarów) sprawi, że każdy właściciel Nieśmiertelnika otrzyma maszyny: Panther T-V oraz Messerschmitt BF 109-E7/U2.

Podczas mistrzostw wszyscy gracze War Thunder mogą dołączyć do specjalnego turnieju E-100. Najlepsi z najlepszych zdobędą jeden z najrzadszych czołgów w grze – superciężki, niemiecki E-100.

Jak na każdych zawodach, ktoś musi stanąć na najwyższym stopniu podium. Na fanów, którzy prawidłowo wskażą trzy najlepsze drużyny, czekają dodatkowe nagrody. Ci natomiast, których faworyt wygra cały turniej, otrzymają czołg rakietowy RBT-5.


Więcej szczegółów o Thunder League można znaleźć na www.warthunder.pro


Źródło: materiały prasowe War Thunder

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB