Web Summit największa konferencja technologiczna w tej części świata! Byliśmy tam

2015-11-04 07:48:16 (ost. akt: 2015-11-07 09:39:44)

Gry online

 • Goodgame Empire

  Goodgame Empire

  Goodgame Empire to wyśmienita gra strategiczna przygotowana przez GoodGame Studio. Zbuduj własny zamek, stwórz potężną armię i stocz epicką walkę z innymi graczami na dynamicznej mapie świata. Zmiażdż...

 • Goodgame Big Farm

  Goodgame Big Farm

  Wujek George zostawił Ci swoją farmę, niestety w kiepskim stanie. Używając swoich zdolności biznesowych i pomocy sąsiadów, rodziny i przyjaciół możesz zmienić zapuszczone podwórze w piękną i znów prosperującą...

 • Goodgame Poker

  Goodgame Poker

  Goodgame Poker to zupełnie nowe doświadczenie dla graczy. Goodgame Poker łączy wszystkie strategie, umiejętności i frajdę Texas Hold’em z dopasowanymi awatarami i nowym świeżym współczesnym stylem. Zwiększaj...

 • Shadow Kings - The Dark Ages

  Shadow Kings - The Dark Ages

  Zbuduj własne miasto i dbaj o jego mieszkańców! Rozwijaj gospodarkę, zawieraj traktaty handlowe, szukaj nowych zasobów. Pamiętaj, że rosnąca metropolia to łakomy kąsek dla orków, goblinów i troli – broń...

Podziel się:

We wtorek w Irlandii rozpoczęło się największe wydarzenie technologiczna w tej części świata. Na Web Summit wybrali się przedstawiciele największych firm technologicznych m.in. prezesi, szefowie i dyrektorzy takich firm jak Google, Facebook, Microsoft, Dell, Pixar, i przedstawiciele najznamienitszych koncernów medialnych takich jak CNN, BBC, Financial Time, Vouge, Guardian, Washington Post oraz Grupa WM z Warmii i Mazur. Praktycznie każda firma licząca się w świecie nowych technologi ma tu swoje przedstawicielstwo.

Cała Irlandia przez tydzień żyła największym wydarzeniem w świecie nowych technologii czyli zlotem Web Summit, odbywającym się w Dublinie. Według wstępnych szacunków do stolicy Irlandii przyjechało ponad 42 tysiące ludzi ze 132 państw na Świecie. Cała impreza zlokalizowana została w RDS arena przy skrzyżowaniu ulic Merrion i Anglesea.

Technologiczny szczyt przyciągnął osobistości z całego świata podczas przechadzek między stoiskami można było spotkać obecnego szefa studia Pixar, porozmawiać ze specjalistami i dyrektorami z Google, Facebooka, Microsfotu, Instagrama, firmy Dell i wielu wielu innych czołowych firm technologicznych.

Podczas trzech dni odbył się szereg konferencji podzielony na sekcje tematyczne związane z treścią, marketingiem, programowaniem, rozwojem firm, sportem, muzyką oraz nowymi technologiami i start upami.

To właśnie start upy stanowiły dużą część całego wydarzenia. Na terenie Royal Dublin Society Arena rozstawiło się ponad 200 młodych firm z unikalnymi pomysłami.

Podczas światowego szczytu odbył się szereg konferencji z założycielami czy dyrektorami największych międzynarodowych firm technologicznych i medialnych.

Swoje przedstawicielstwa miały też największe tytuły medialne m.in. CNN, CBS, Bloomberg, Vouge, Wired, Washington Post, HBO oraz Grupa WM z Warmii i Mazur. Nowe technologie i źródła przekazu rozwijają się w błyskawicznym tempie.
Wszyscy byli zgodni, bez nowych technologi media nie pociągnęłyby długo.


Relacje ze sceny głównej możecie obejrzeć tutaj:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB