Letnia aktualizacja do War Thunder: Sprawdź co się zmieni

2016-08-04 13:33:24 (ost. akt: 2016-08-04 13:14:12)

Gry online

 • Goodgame Empire

  Goodgame Empire

  Goodgame Empire to wyśmienita gra strategiczna przygotowana przez GoodGame Studio. Zbuduj własny zamek, stwórz potężną armię i stocz epicką walkę z innymi graczami na dynamicznej mapie świata....

 • Goodgame Big Farm

  Goodgame Big Farm

  Wujek George zostawił Ci swoją farmę, niestety w kiepskim stanie. Używając swoich zdolności biznesowych i pomocy sąsiadów, rodziny i przyjaciół możesz zmienić zapuszczone podwórze w piękną...

 • Goodgame Poker

  Goodgame Poker

  Goodgame Poker to zupełnie nowe doświadczenie dla graczy. Goodgame Poker łączy wszystkie strategie, umiejętności i frajdę Texas Hold’em z dopasowanymi awatarami i nowym świeżym współczesnym...

 • Shadow Kings - The Dark Ages

  Shadow Kings - The Dark Ages

  Zbuduj własne miasto i dbaj o jego mieszkańców! Rozwijaj gospodarkę, zawieraj traktaty handlowe, szukaj nowych zasobów. Pamiętaj, że rosnąca metropolia to łakomy kąsek dla orków, goblinów i...

Autor zdjęcia: Materiały prasowe/War Thunder

Podziel się:

Pojazdy z lat '60 i '70, nowa funkcja dla załóg sił lądowych i aktualizacja systemu walk pomiędzy eskadrami poszczególnych klanów - takie zmiany wprowadza nowa aktualizacja do War Thunder.

Mimo letniej sielanki Gaijin Entertainment nie zapomniało o swoich graczach i przygotowało letni update do War Thundera - "Droga do Chwały". Aktualizacja 1.61 wprowadza do rozgrywki nowe pojazdy o dużej sile rażenia, zaktualizowany system walk eskadr i dodatkową funkcję "Uzupełnienia".

W grze dostępne będą nowe pojazdy z lat '60 i '70 ubiegłego wieku: amerykański M60A1 i sowiecki T-62 - oba zajmą automatycznie staną się najlepszymi czołgami średnimi w drzewkach technologicznych swoich nacji."M60A1 dzięki grubemu opancerzeniu na przodzie jest idealnym pojazdem dla czołgistów, którzy uwielbiają agresywny i bezpośredni styl gry. Wielowarstwowy kadłub amerykańskiego pojazdu zdecydowanie zwiększa jego żywotność, dając graczom czas na wycofanie się w bezpieczne miejsce bądź posłanie przeciwnika do piachu w trakcie, kiedy ten zajęty jest przeładowywaniem. T-62 chociaż jest wolniejszy od swojego poprzednika, czyli T-55. Nadrabia średnią prędkość poruszania się działem o kalibrze 115mm, które jest morderczo skuteczne w boju niezależnie od zastosowanego rodzaju pocisku."

Na placu bitwy dostępny będzie również amerykański czołg M4A5, czyli nowy wariant Shermana. Aktualizacją objęty został amerykański Thunderbolt, który otrzymał modyfikację P-47N-15. Dzięki temu stał się jednym z najszybszych samolotów z silnikiem tłokowym, dostępnym dla graczy.

Update 1.61 dorzuca również m.in. niemieckie działo pancerne Sturmpanzer IV Brummbär i japoński samolot myśliwski Ki-100.

Ki-100
[/clear]

Gaijin Entertainment postanowiło wprowadzić do gry nową funkcję dla załóg sił lądowych. "Uzupełnienia" umożliwią dowódcom czołgów (którzy stracili jednego lub więcej członków załogi) wezwanie wsparcia. Jednak by z niej skorzystać, przy życiu musi pozostać chociaż jeden czołgista.

W trybach symulacyjnym i realistycznym, gracze mogą wezwać posiłki, gdy pozostają w punkcie przechwytywania. Gracz musi jednak poczekać na skończenie uzupełniania załogi, by móc ruszyć do bitwy.

Zmiany wprowadzone z patchem 1.61 zaktualizują także system walk eskadr. Rozgrywki podzielono na dwumiesięczne okresy. - Pod koniec każdej rundy 20 najlepszych eskadr otrzyma od 3 000 do 30 000 Złotych Orłów. TOP 100 rankingu może otrzymać dodatkowe nagrody, takie jak unikalne naklejki, naklejki 3D lub inne znaczenia na pojazdy - wyjaśniają twórcy.Przypominamy, że 22 lipca ruszyła "Operacja Wakacje", podczas której gracze mogą wykonywać różnego rodzaju zadania i zdobywać unikatowe pojazdy. Event zakończy się 21 sierpnia, tak więc wskakujcie do czołgów!

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB