Tank Football 2016 od World of Tanks!

2016-06-09 11:49:18 (ost. akt: 2016-06-09 11:54:05)

Gry online

 • Goodgame Empire

  Goodgame Empire

  Goodgame Empire to wyśmienita gra strategiczna przygotowana przez GoodGame Studio. Zbuduj własny zamek, stwórz potężną armię i stocz epicką walkę z innymi graczami na dynamicznej mapie świata....

 • Goodgame Big Farm

  Goodgame Big Farm

  Wujek George zostawił Ci swoją farmę, niestety w kiepskim stanie. Używając swoich zdolności biznesowych i pomocy sąsiadów, rodziny i przyjaciół możesz zmienić zapuszczone podwórze w piękną...

 • Goodgame Poker

  Goodgame Poker

  Goodgame Poker to zupełnie nowe doświadczenie dla graczy. Goodgame Poker łączy wszystkie strategie, umiejętności i frajdę Texas Hold’em z dopasowanymi awatarami i nowym świeżym współczesnym...

 • Shadow Kings - The Dark Ages

  Shadow Kings - The Dark Ages

  Zbuduj własne miasto i dbaj o jego mieszkańców! Rozwijaj gospodarkę, zawieraj traktaty handlowe, szukaj nowych zasobów. Pamiętaj, że rosnąca metropolia to łakomy kąsek dla orków, goblinów i...

Autor zdjęcia: mat. prasowe Wargaming.net

Podziel się:

Wargaming postanowił dla swoich graczy wprowadzić nowy tryb w związku ze zbliżającym się Euro 2016. Od piątku (17.06) zapisani czołgiści World of Tanks będą mogli wziąć udział w niezwykłym turnieju!Zawiążcie sznurówki, wejdźcie do czołgu i wjedźcie nim na boisko, aby konkurować z innymi entuzjastami piłki nożnej podczas tego ekskluzywnego turnieju. Rejestracja rozpoczęła się 1 czerwca w środę i trwać będzie do środy 15 czerwca.

Najlepsze cztery drużyny w Europie otrzymają: Rok dostępu do konta premium oraz po jednym czołgu Type 59 dla każdego gracza. Będą mogły również zawalczyć z najlepszymi rosyjskimi drużynami o udział w puli nagród o wartości 5000 dolarów!

Faza grupowa 1: Od 17 do 19 czerwca (dzień rezerwowy: 22 czerwca):
Wszystkie zarejestrowane zespoły zostają podzielone na grupy po 10 zespołów i rozgrywają turniej w oparciu o system kołowy (grając każdy z każdym). Trzy najlepsze zespoły z każdej grupy awansują do fazy grupowej 2.

Zwycięzca meczu otrzymuje 3 punkty. Remis bądź przegrana oznacza 0 punktów.

Faza grupowa 2: Od 23 do 25 czerwca (dzień rezerwowy: 26 czerwca)
Najlepsze zespoły z fazy grupowej 1 zostają ponownie podzielone na grupy liczące po 10 zespołów i rozgrywają kolejną rundę turnieju w oparciu o system kołowy. Dwa najlepsze zespoły z każdej grupy awansują do fazy play-offów.

Faza play-offów 1: 4 lipca
Zespoły dzielone są na grupy pojedynczej eliminacji.

Faza play-offów 2: 5 lipca
Pozostałe 64 zespoły z fazy play-offów 1 awansują do fazy play-offów 2. Zostają one podzielone na osiem oddzielnych grup play-off w 1/8 rozgrywek.

Finały międzynarodowe: 9 lipca
Cztery zwycięskie zespoły fazy play-offów 2 w finałach toczą bitwę z czterema najlepszymi zespołami regionu CIS.


Faza play-offów i finały będą nadawane w kilku językach, więc każdy będzie mógł uczestniczyć w pełnych pasji i żaru rozgrywkach piłki nożnej World of Tanks! Wkrótce opublikujemy więcej informacji na ten temat.

Więcej na temat turnieju na stronie WoT >>>>

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB