Łatka do Heartstone. Co zmieniono?

2016-05-06 10:08:02 (ost. akt: 2016-05-06 10:15:49)

Gry online

 • Goodgame Empire

  Goodgame Empire

  Goodgame Empire to wyśmienita gra strategiczna przygotowana przez GoodGame Studio. Zbuduj własny zamek, stwórz potężną armię i stocz epicką walkę z innymi graczami na dynamicznej mapie świata....

 • Goodgame Big Farm

  Goodgame Big Farm

  Wujek George zostawił Ci swoją farmę, niestety w kiepskim stanie. Używając swoich zdolności biznesowych i pomocy sąsiadów, rodziny i przyjaciół możesz zmienić zapuszczone podwórze w piękną...

 • Goodgame Poker

  Goodgame Poker

  Goodgame Poker to zupełnie nowe doświadczenie dla graczy. Goodgame Poker łączy wszystkie strategie, umiejętności i frajdę Texas Hold’em z dopasowanymi awatarami i nowym świeżym współczesnym...

 • Shadow Kings - The Dark Ages

  Shadow Kings - The Dark Ages

  Zbuduj własne miasto i dbaj o jego mieszkańców! Rozwijaj gospodarkę, zawieraj traktaty handlowe, szukaj nowych zasobów. Pamiętaj, że rosnąca metropolia to łakomy kąsek dla orków, goblinów i...

Podziel się:

Autor zdjęcia: źródło: YT / mat. promocyjne

W środę (4.05) Blizzard wprowadził do swojej karcianki Heartstone łatkę poprawiającą kilka mechanizmów. Jakich?

* Naprawiono błąd w przygodzie Czarna Góra, który sprawiał, że Moira Miedziobroda atakowała stronników bez Prowokacji.

* Naprawiono błąd, który sprawiał, że interakcja pomiędzy Szalonym naukowcem, Agentem WW:7 i Lustrzanym bytem nie przebiegała jak należy.

* Naprawiono błąd, który sprawiał, że interakcja pomiędzy Dzikim piromantą i Agonią Upiornego pajęczaka nie przebiegała jak należy.

* Można teraz stworzyć i odczarować karty Stary Mętnooki i Papuga kapitana, przyznawane do tej pory w ramach nagród. Nie da się już zdobyć ich poprzez wykonanie odpowiadających im zadań.

* Naprawiono błąd, który sprawiał, że Prastara głosicielka dodawała do ręki zaklęcia o koszcie 10 zamiast stronników o koszcie 10.

* Naprawiono błąd, który sprawiał, że Samotny tropiciel mógł dawać premię trzymanej na ręce broni z Agonią zamiast stronnikom z Agonią.

* Naprawiono błąd, który sprawiał, że jeśli w grze był Brann Miedziobrody oraz 5 innych stronników, Kabalistka cieni niszczyła ukradzionego stronnika.

* Naprawiono błąd, który sprawiał, że Zakazane uzdrowienie rzucone z kosztem 0 many mogło zadawać obrażenia, jeśli obowiązywała premia do obrażeń od zaklęć.

źródło: mat. prasowe Blizzard

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB