Nowy sezon League of Legends rusza już jutro!

2016-01-19 12:00:10 (ost. akt: 2016-01-19 11:44:22)

Gry online

 • Goodgame Empire

  Goodgame Empire

  Goodgame Empire to wyśmienita gra strategiczna przygotowana przez GoodGame Studio. Zbuduj własny zamek, stwórz potężną armię i stocz epicką walkę z innymi graczami na dynamicznej mapie świata....

 • Goodgame Big Farm

  Goodgame Big Farm

  Wujek George zostawił Ci swoją farmę, niestety w kiepskim stanie. Używając swoich zdolności biznesowych i pomocy sąsiadów, rodziny i przyjaciół możesz zmienić zapuszczone podwórze w piękną...

 • Goodgame Poker

  Goodgame Poker

  Goodgame Poker to zupełnie nowe doświadczenie dla graczy. Goodgame Poker łączy wszystkie strategie, umiejętności i frajdę Texas Hold’em z dopasowanymi awatarami i nowym świeżym współczesnym...

 • Shadow Kings - The Dark Ages

  Shadow Kings - The Dark Ages

  Zbuduj własne miasto i dbaj o jego mieszkańców! Rozwijaj gospodarkę, zawieraj traktaty handlowe, szukaj nowych zasobów. Pamiętaj, że rosnąca metropolia to łakomy kąsek dla orków, goblinów i...

Autor zdjęcia: leagueoflegends.com

Podziel się:

W środę (20 stycznia) ruszy nowy sezon rankingowy w League of Legends. Wraz z kolejną odsłoną, na przywoływaczy czeka kilka zmian dotyczących m.in. rozstawienia, wyboru championów i nagród rankingowych.

Po okresie zmian, przedsezon powoli zmierza ku końcowi. Za kilka dni rozpocznie się nowy sezon rankingowy, który wniesie kilka zmian w wielu aspektach rozgrywki. Poniżej prezentujemy najważniejsze z nich:

WYBÓR BOHATERÓW I DYNAMICZNE GRUPY
- przed szukaniem drużyny, wszyscy gracze wybierają dwie pozycje lub role
- zamiast kolejki solo/duet, używana będzie dynamiczna kolejka grupowa (Więcej znajdziesz TUTAJ)
- na ekranie wyboru, przed fazą banowania, każdy z graczy wybiera bohatera, którym zamierza grać (pomoże to sojusznikom w doborze swojej postaci i ułatwi banowanie)
- każdy gracz wybiera postać pojedynczo (- Dla przykładu, jeżeli twój zespół wybiera jako pierwszy, to przeciwnicy wciąż wybierają później dwóch bohaterów, ale od teraz robią to po kolei, najpierw swój wybór zatwierdza jedna osoba, a następnie kolejna - wyjaśnia Riot)
- możliwość banowania będzie rozłożona na większą ilość graczy (gracze zajmujący trzy ostatnie miejsca w kolejności, będą mogli zbanować po jednym bohaterze. Natomiast dwaj pierwsi będą mogli zapewnić drużynie najważniejszych bohaterów)

POMOC PRZY AWANSIE I DOBIERANIE GRACZY
- jeśli przegrasz serię gier w walce o awans, to gdy następnym razem dostaniesz się do takiej serii, rozpoczniesz ją z przynajmniej jedną wygraną (Pomoc w awansie nie działa w ligach i dywizjach powyżej Złota I)
- Riot zapowiada optymalizację doboru graczy na wysokim poziomie, by znacznie szybciej "identyfikowało graczy o epickich umiejętnościach i poszerzało zakres MMR (dawne Elo), w którym poszukuje gier"

* Wraz z wejściem sezonu 2016, mają pojawić się również nowe nagrody rankingowe. Jednak na ten moment, nie wiadomo na jakie gratyfikacje mogą liczyć przywoływacze.

Więcej o zmianach, które mają wejść do gry wraz z nowym sezonem, znajdziecie na oficjalnej stronie League of Legends.
Źródło: leagueoflegends.com

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB